POLEVY

Všem cukrářům nabízíme kvalitní hotové polevy, ať už na dorty, zmrzliny nebo nanuky. Suroviny všem odběratelům dodáváme pravidelně přímo do jejich výrobny. Na maximální spokojenosti s našimi službami a také prosperitě klientů nám velmi záleží.

Polevy různých chutí a barev

Pestrá nabídka zahrnuje již připravené zrcadlově lesklé polevy, které vynikají barevností a lahodnou chutí. Svůj lesk si tyto polevy uchovávají i při nízké teplotě v lednici. K jejich přednostem patří také to, že jsou velice efektní pro povrchovou úpravu slavnostních dortů (narozeninových, svatebních apod.).
V naší nabídce naleznete rovněž polevy transparentní (průhledné), které obsahují různé příchutě a jsou velmi vhodné pro dekoraci povrchů dortů. Lze dokonce použít i několik chuťových variací. K oblíbeným hotovým polevám patří malinová průhledná poleva, nová transparentní karamelová poleva, ale i polevy s chutí jahod, višní nebo pomeranče. Zajímavou chuť slibuje také průhledná, jemně zelená poleva s příchutí limetky.
Sortiment našeho zboží doplňují i klasické polevy na dorty nebo moučníky. Jedná se o polevy použitelné na nezamražené tradiční (například piškotové) výrobky. Nabídka obsahuje klasickou polevu pistáciovou, mandlovou, oříškovou nebo čokoládovou. Do výroben dodáváme také husté pasty přírodních chutí s kousky ovoce, s oříšky apod.
Ke specialitám naší firmy patří i hotové polevy určené pro proužkovou zmrzlinu. Pro dekoraci točené zmrzliny se nejčastěji používá poleva čokoládová a jahodová, ale k dispozici jsou také netradiční polevy z manga, lesních plodů či zeleného jablka. Objednat si u nás odběratelé mohou i různé polevy na nanuky. Například polevu z bílé čokolády, citronovou, jahodovou nebo kávovou.

Neváhejte nás kontaktovat!

V případě jakýchkoliv dotazů nás mohou všichni zájemci snadno online kontaktovat. Obratem odpovíme na dotazy, které se týkají receptů, postupů výroby, prodeje surovin apod.
 

Zmrzlinový den

Doprava za každého počasí

Objednejte do 12:00 a zboží máte hned druhý den.

Zdarma pro objednávky nad 3 000 Kč bez DPH

   Podívejte se jaké bude počasí