POLEVY

Všem cukrářům nabízíme kvalitní hotové polevy, ať už na dorty, zmrzliny nebo nanuky. Suroviny všem odběratelům dodáváme pravidelně přímo do jejich výrobny. Na maximální spokojenosti s našimi službami a také prosperitě klientů nám velmi záleží.

Polevy různých chutí a barev

Pestrá nabídka zahrnuje již připravené zrcadlově lesklé polevy, které vynikají barevností a lahodnou chutí. Svůj lesk si tyto polevy uchovávají i při nízké teplotě v lednici. K jejich přednostem patří také to, že jsou velice efektní pro povrchovou úpravu slavnostních dortů (narozeninových, svatebních apod.).
V naší nabídce naleznete rovněž polevy transparentní (průhledné), které obsahují různé příchutě a jsou velmi vhodné pro dekoraci povrchů dortů. Lze dokonce použít i několik chuťových variací. K oblíbeným hotovým polevám patří malinová průhledná poleva, nová transparentní karamelová poleva, ale i polevy s chutí jahod, višní nebo pomeranče. Zajímavou chuť slibuje také průhledná, jemně zelená poleva s příchutí limetky.
Sortiment našeho zboží doplňují i klasické polevy na dorty nebo moučníky. Jedná se o polevy použitelné na nezamražené tradiční (například piškotové) výrobky. Nabídka obsahuje klasickou polevu pistáciovou, mandlovou, oříškovou nebo čokoládovou. Do výroben dodáváme také husté pasty přírodních chutí s kousky ovoce, s oříšky apod.
Ke specialitám naší firmy patří i hotové polevy určené pro proužkovou zmrzlinu. Pro dekoraci točené zmrzliny se nejčastěji používá poleva čokoládová a jahodová, ale k dispozici jsou také netradiční polevy z manga, lesních plodů či zeleného jablka. Objednat si u nás odběratelé mohou i různé polevy na nanuky. Například polevu z bílé čokolády, citronovou, jahodovou nebo kávovou.

Neváhejte nás kontaktovat!

V případě jakýchkoliv dotazů nás mohou všichni zájemci snadno online kontaktovat. Obratem odpovíme na dotazy, které se týkají receptů, postupů výroby, prodeje surovin apod.
 

Zmrzlinový den

Kontextové menu [Nahoru]

Doprava za každého počasí

Objednejte do 12:00 a zboží máte hned druhý den.

Zdarma pro objednávky nad 3 000 Kč bez DPH

   Podívejte se jaké bude počasí