Kompletní sada na zmrzlinu Lívance s Javorovým sirupem - 7,5 kg

Kompletní sada na zmrzlinu Lívance s Javorovým sirupem - 7,5 kg

Kompletní sada na zmrzlinu Lívance s Javorovým sirupem - 7,5 kg
prodejní ks bez DPH: 3.630,00 Kč
prodejní ks s DPH: 4.065,60 Kč
na objednávku


Parametry

Popis

Lívance jsou jedním z nejoblíbenějších snídaňových dezertů vůbec! Ochucené a zalité zlatým javorovým sirupem jsou prostě neodolatelné.

Kompletní a snadno použitelná sada. Velmi krémová zmrzlina s příchutí lívanců s lahodnou javorovou polevou a křupavými karamelizovanými pekanovými ořechy. 

Sada obsahuje:

  • 3,5 Kg Ochucovací pasta Lívance s Javorovým sirupem.
  • 3 Kg Topping Javorový sirup.
  • 2 kg Karamelizované pekanové ořechy.

Zmrzlina Lívancová s Javorovým sirupem

Země původu: Itálie
Skladování: Po otevření obalu surovinu nabírejte čistým a suchým nástrojem. Poté obal opět dobře uzavřete. Skladujte při pokojové teplotě a v suchu. Jedná se o surovinu s dlouhou trvanlivostí. Datum minimální trvanlivosti je uveden na obalu.
Vyloučení odpovědnosti: Výrobek je určen pouze pro profesionální výrobu zmrzlin, zákusků a podobných pokrmů. Přímá konzumace není povolena.
Kód: 3336

Složení

Složení výrobku: ... Ochucovací pasta: cukr, glukózový sirup, voda, vaječný žloutek. příchutě. barviva: karamel, beta-karoten, kurkumin. zahušťovadlo: pektin. kyselina: kyselina citronová. sůl. antioxidant: kyselina askorbová ... Javorová poleva: cukr, glukózový sirup, javorový sirup 20%, voda, slazené kondenzované mléko. zahušťovadlo: agar-agar. barva: karamelová. příchutě.
Alergeny:
  • 7 - mléko
  • 3 - vejce

Recepty k produktu: